Bezpieczny zestaw kosmetyków dla dziewczynki

Każda mała dama lubi zrobić rewolucję w toaletce swojej mamy i nic w tym dziwnego, gdyż poprzez naśladowanie uczy się jak postępować w życiu. Toteż aby dziecko mogło swobodnie się bawić, warto przedstawić dorosłe gadżety w dziecięcym wydaniu. Zestaw kosmetyków dla dziewczynki sprawdzi się tu idealnie i co więcej: zachwyci swoim bogactwem kolorów.

Magia dziewczęcej wyobraźni

Zabawa w księżniczkę czy też mamę może być świetną formą rozrywki. W zestawie kosmetyków dla dziewczynki od Bebito znajdzie się zatem wszystko co potrzebne: cienie do powiek, róż do policzków, błyszczyki, lakiery do paznokci, perfumy, a także akcesoria: miękkie pędzelki i lusterko. Dzięki temu wszystkiemu będzie można zainscenizować dowolny scenariusz, który przyjdzie tylko do głowy.

Wygodne opakowanie

Całość zestawu kosmetyków dla dziewczynki jest zapakowana w wysokiej jakości pudełko, walizeczkę lub szkatułkę, które posiadają wbudowane palety cieni i miejsca na całe akcesorium. Łatwe otwieranie i zamykanie przyczyni się do przyjemnego korzystania z dowolnych malowideł. Każdy gadżet jest dokładnie opisany wobec czego rodzice mogą zerknąć na składy każdych komponentów.

Świat mody jak i poznanie własnego stylu są zatem na wyciągnięcie ręki – dziewczynki szybko odnajdą swoje ulubione kolorki jak i gadżety, które uprzyjemnią zabawę. Do tego wszystkiego warta zaznaczyć, że makijaże będzie łatwo zmyć, więc nie ma się czego obawiać, że coś zostanie na powiece czy ustach.

admin