Wanienki interaktywne

wanienka na stojakuWybierając wanienkę dla naszego dziecka, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych cech produktu, od których zależą przydatność i praktyczność towaru.

Co wziąć pod uwagę?

Decydując się na wybór, na pewno powinniśmy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego wykonana jest wanienka dla dziecka (http://blog.bobomio.pl/aktualnosci/przeglad-wanienek-dla-niemowlaka-na-co-zwrocic-uwage-przy-zakupie). Na rynku istnieje wiele różnych tworzyw, z których wykonuje się wanienki a my musimy wybrać odpowiednią uwzględniając przeznaczenie wanienki oraz warunki mieszkalne. Kolejną cechą jest wielkość – w zależności od rozmiaru wanienka służyć będzie dziecku przez kilka do kilkudziesięciu miesięcy. Istotny jest też model, który również należy dostosować do warunków mieszkaniowych i upodobań – oprócz podstawowych modeli warta uwagi jest również wanienka ze stojakiem, przewijakiem czy kąpielowa komoda. Każda z nich ma swoje wady i zalety, dlatego ważne jest, żeby przemyśleć wybór odpowiedniego modelu.

Wanienki interaktywne

Ciekawą alternatywą dla zwyczajnej wanienki, zwłaszcza w przypadku starszych niemowląt, i mniejszych dzieci są wanienki interaktywne, które w trakcie kąpieli bawią niemowlęta i stymulują ich rozwój. Jest to rozwiązanie godne polecenia zwłaszcza w przypadku ciekawskich maluchów, którym trudno usiedzieć w miejscu. Dzięki dodatkowej rozrywce, dziecko skupi się podczas kąpieli na zabawie, a rodzic szybciej i sprawniej umyje pociechę.

admin