Jakie sukienki i tuniki ciążowe wybrać

Będąc w ciąży, nie warto rezygnować z modnych ubrań. Sklepy z odzieżą dla ciężarnych takie jak: http://przedszkolakinazaretu.pl/2018/06/jakie-sukienki-i-tuniki-ciazowe-wybrac/ oferują przecież bardzo dużo interesujących fasonów, które z całą pewnością przypadną do gustu nie jednej kobiecie. 

 

Jakie sukienki ciążowe i tuniki wybierać, będąc w ciąży?

 

Fason sukienki zależny jest oczywiście od indywidualnych upodobań ciężarnej kobiety. Warto postawić jednak na uniwersalną długość do kolana. Jest to długość, która najlepiej sprawdza się w przypadku kobiet z widocznym już brzuszkiem, ponieważ sukienki typu mini, w ciąży mogą okazać się być jeszcze krótsze.

Jeśli chodzi o dekolt, także w tej kwestii nie warto przesadzać. Najbardziej odpowiednim dekoltem będzie ten w kształcie litery V, który jest bardzo seksowny i kobiecy, a jednocześnie niepokazujący zbyt wiele.

To, czy sukienka powinna być bardziej dopasowana, czy jednak luźniejsza, zależy już tylko i wyłącznie od gustu wybierającej jej pani.

Kobiety, które pragną eksponować swój brzuszek, powinny jak najbardziej nosić bardziej dopasowane sukienki. Te jednak, które chciałyby, choć trochę zamaskować ciążę, powinny wybierać luźniejsze modele i to najlepiej takie, które wykonane są z lejących się tkanin, które delikatnie okalają ciało.

admin