Jak ubrać chłopca do przedszkola?

Przedszkole to miejsce, gdzie maluch spędza większą część dnia. Musi czuć się swobodnie, a także komfortowo. Ubranie nie powinno krępować jego ruchów oraz uniemożliwiać zabawę. O ile wybranie odpowiedniej koszulki, czy też bluzy nie jest dużym wyzwaniem, to problemy zaczynają się przy kompletowaniu dolnej części garderoby. Jakie spodnie chłopięce najlepiej sprawdzą się w przypadku kilkulatka?

Modne dresy

Jeszcze kilka lat temu dresy sportowe uchodziły raczej za mało wyjściowy element garderoby. Obecnie dostępne są nowoczesne modele spodni chłopięcych, które wyglądają schludnie i elegancko. Najlepiej zdecydować się na modele zwężane ku dołowi. To stylowy fason, który zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. Dodatkowym atutem jest fakt, że taką nogawkę z łatwością umieścimy w zimowych bucikach dziecięcych.

A może baggy?

Spodnie typu baggy to świetna alternatywa dla dresów. Wyglądają one oryginalnie, a dziecko będzie czuło się w nich wygodnie. Do najpopularniejszych kolorów należy m.in. czerwień, zgniła zieleń, granat, czy też czerń. Takie spodenki z łatwością zestawimy do wielu różnych stylizacji. Pasują zarówno do bluzy typu bomber, jak i jednolitych sweterków lub T-Shirtów z napisami.

admin