Jaki powinien być idealny wózek?

Wszyscy rodzice zdają sobie sprawę z tego jak ciężko jest zdecydować się na wybór właściwego wózka. Powinien być idealny! Czyli jaki?

Bezpieczny

wózek parasolkaWózek musi mieć sprawne hamulce oraz trzypunktowe pasy. To konieczność, z którą nie można dyskutować. Dobrze jeżeli, spacerówka ma pompowane koła, a nie gumowe. Zapewnia to lepszy komfort jazdy, a dodatkowo zmniejsza ryzyko wywrotki.

Praktyczny

Tradycyjne wózki są bardzo trudne w transporcie. Nie mieszczą się w bagażniku albo zajmują większość dostępnego miejsca. Lepszym wyborem jest wózek parasolka. Można złożyć go za pomocą mechanizmu parasolkowego (stąd nazwa). Wózek spacerowy parasolka, można złożyć w kilka minut. W takiej formie, łatwo włożyć go w samochód, czy bagażnik autobusu. Zajmuje mniej miejsca, więc łatwo go przechowywać. Kiedy się go nie używa, można po prostu schować go w szafie. Ten typ wózków, również łatwiej się sprzedaje i bez problemów można wysłać go kurierem. Z tego powodu to dobra inwestycja, bo gdy wózek przestanie być potrzebny, a jest utrzymany w dobrym stanie – to szybko można go sprzedać.

Lekki

Wózek spacerówka parasolka (https://mamabrum.eu/c/7/wozki-spacerowe.html) jest lżejszy niż tradycyjne wózki. To szczególnie ważne, gdy trzeba wnosić go po schodach. Tradycyjne wózki są dość ciężkie i nieporęczne. Wnoszenie ich na piętro może być uciążliwe. Szczególnie dla młodej mamy, która nie powinna dźwigać. Dlatego lepszym wyborem będzie zdecydowanie się na wózek parasolkę.

admin