Spódnica ciążowa i inne modele ubrań dla przyszłych mam

spodnica ciazowa

Rosnący w trakcie ciąży brzuszek w naturalny sposób wymusza na przyszłych mamach zmianę garderoby. Zamiast zainwestować w zwykłą odzież, ale o rozmiar większą, warto poznać świat mody ciążowej. To wygodne i stylowe ubrania, które pozwolą czuć się dobrze każdej kobiecie oczekującej na przyjście na świat potomstwa.

Wygoda idąca w zgodzie z najnowszymi trendami to hasło, które najlepiej oddaje ideę przyświecającą projektantom odzieży ciążowej. Niezależnie, czy preferowane są dresy czy spódnica ciążowa 99shop.pl, szyje je z miękkich materiałów najwyższej jakości.

Spódnica ciążowa różni się od zwykłego modelu konstrukcją górnej części. Zamiast sztywnego paska zapinanego na zamek czy guziki, wszywa się szeroki pas z elastycznej tkaniny. Dzięki temu spódnica nie uciska brzuszka i ładnie się układa oraz zapobiega zsuwaniu się odzieży. Pod pasem najczęściej znajduje się imitacja klasycznego zapięcia, w związku z czym po przykryciu szerokiej części bluzką, panie zyskują stylowy look.
Fasony bluzek, t-shirtów czy sukienek są nieco przedłużone, aby zniwelować efekt unoszenia się odzieży na rosnącym brzuchu. Dzięki temu nie ma obawy, że ubrania będą odsłaniać ciało w niechciany sposób, a dodatkowe marszczenia po bokach pozwalają zyskać dobry wygląd.

Bielizna ciążowa uszyta jest z nieuciskających materiałów pozwalających skórze oddychać. Z lekkich, niewyczuwalnych podczas noszenia splotów tworzyw produkowane są również specjalne ciążowe rajstopy.

admin