Jaki piasek kinetyczny warto wybrać?

W dzisiejszych czasach jest olbrzymia moda na piasek kinetyczny, dlatego też na rynku pojawia się wiele profesjonalnych firm, które oferują właśnie ten produkt. Warto wspomnieć również i o tym, że oprócz tradycyjnego piasku kinetycznego na półkach sklepowych można znaleźć uatrakcyjnione wersje, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających dzieci. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo jaki piasek warto wybrać, aby zrobić dziecku miły prezent.

 

Piasek Super Sand

W pierwszej kolejności warto postawić na mieniący się różnymi kolorami piasek brokatowy Super Sand, przy pomocy którego można postawić barwne budowle. Tajemniczy brokat zawarty w piasku kinetycznym nie tylko się świeci, ale również pięknie mieni, dzięki czemu budowle prezentują się bardzo okazale. Piasek brokatowy dostępny jest w wielu różnych kolorach i co najważniejsze można je ze sobą łączyć tworząc prawdziwe dzieła sztuki. Nowością na rynku jest także piasek Super Sand neonowy, który charakteryzuje się żywymi i bardzo intensywnymi barwami.

 

Piasek Super Sand i akcesoria do niego

Zakup piasku to tak naprawdę połowa drogi do sukcesu, ponieważ warto postawić także na dodatkowe akcesoria, które urozmaicą zabawę. Godne polecenia są między innymi specjalne wałki do ciasta i foremki, dzięki którym można wyciskać na piasku różne kształty. Godne polecenia są przede wszystkim gotowe zestawy z oryginalnymi foremkami.

admin