Stylizacje inspirowane latami 40 XX wieku

Przełom lat 40 i 50 XX wieku to niezwykła popularność stylu pin up girl. Ówczesne dziewczyny pin up były piękne i uśmiechnięte, ubrane głównie w rozkloszowane sukienki i kokardy. Pin up dawniej był symbolem kobiety zdecydowanej, zalotnej i wielce świadomej swoich atutów. Jednak dziś styl pin up wkrada się ponownie do łask nie tylko tej kobiecej mody. Równie często pojawia się w modzie dziecięcej, choćby w postaci takiego atrybutu, jak opaska w stylu pin up dla malucha.

Jak prezentują się takie dodatki?

różowa opaska dla dziecka

Jeśli chodzi o styl pin up dla dzieci, to najczęściej pojawia się on w kolorowych, rozkloszowanych sukieneczkach i opaskach, zakładanych dzieciom. Wybór obu elementów ubioru w sklepach dziecięcych jest niezwykle szeroki. Warto jednak wybierać te opaski dla maluchów, które wykonane są z wysokiej jakości, bardzo elastycznych materiałów, aby zapewnić jak największy poziom komfortu jej noszenia dla malucha. Co ważne, opaski mogą maluchom służyć nie tylko jako element ozdobny, nawiązujący do stylu pin up. To również bardzo dobra ochrona delikatnych dziecięcych uszu od szkodliwego dla nich wiatru. Te opaski, które możemy kupić w sklepach, często są już gotowe, jednak niektóre wymagają wiązania. Te ostatnie mają te zaletę, że swobodnie można dopasować je do obwodu główki malucha.

admin