Paskudniaki receptą na uśmiech

Bardzo zabawne, choć niezbyt ładne z pyszczka. Wykonane z solidnych materiałów, pozwalających na umieszczenie zabawki w dłoni i manipulowanie nią. Takie właśnie są Paskudniaki, określane mianem najbardziej obrzydliwych przyjaciół dzieci. Czym są, że wywołują tyle emocji?
To elektroniczne pieski, które wydają z siebie szereg zupełnie nieprzyzwoitych i absolutnie niekulturalnych dźwięków. Bekają, prychają, puszczają bąki i wywołują ogólne zniesmaczenie. Mogą być również powodem lekkiego przestrachu zwłaszcza u dziewczynek. Ale jako zabawki, Paskudniaki stworzone zostały nie tylko dla chłopców i nie tylko dla dzieci – bo z powodzeniem pobawić się nimi mogą również i dorośli.

Z Paskudniakami żaden dzień nie będzie smutny, bo uśmiech pojawi się już przy pierwszym wydaniu dziwnego dźwięku. Z pewnością wszystkich tych, którzy zdecydują się na zakup Paskudniaka, zaskakiwać będzie paleta 30 dźwięków, które zostały w nim zaprogramowane. Jeśli do tego również pościskać główkę pieska w dowolnie wybrany sposób, otrzyma się kilka ciekawych grymasów wywołujących ogólną wesołość.

Rynek współczesnych zabawek dla dzieci jest przeogromny – warto więc szukać dokładnie tego, co dzieci lubią najbardziej i sprawiać im radość. Niech ich dzieciństwo będzie pełne różnorodnych emocji – dzięki temu łatwiej wkroczą później w świat całkiem już dorosłych. Zabawki dopasowane do dziecięcych potrzeb to coś, co należy się dziś każdemu!

admin