Logiczne łamigłówki na jesienne wieczory

Zabawy logiczne w erze wszechogarniających gier komputerowych straciły zdecydowanie na ważności. Sudoku, logiczne obrazki, czy inne rozwijające umysł zabawy są aktualnie rozrywką dla niewielu.

A MOŻE KOSTKA RUBIKA?
Wśród logicznych łamigłówek jest jednak as, którego popularność nie przemija (pomimo wielu lat od premiery). W tym przypadku mowa o królu logiki- kostce rubika DaYan ZhanCHi.

Firma DaYan to zdecydowany faworyt wśród przedsiębiorstw zajmujących się produkcją i sprzedażą kostki rubika. Stworzony przez nią model DaYan ZhanCHi to mistrzowska jakość w niezłej cenie. To właśnie na tym modelu mistrzostwo świata uzyskał w 2013 roku Mats Valka (jego czas to 5,55 s).

UKŁADAMY, ROZWIJAMY, GRAMY
DaYan ZhanCHi to jednak model nie tylko dla światowej sławy masterów w układaniu kostki. Dzięki wyprofilowanym brzegom i regulowanym śrubom, może on posłużyć jako narzędzie wspierające rozwój dziecka.

Układanie kolorowych klocków w odpowiednie miejsca pobudzi nie tylko wyobraźnię, ale również spryt najmłodszych. Przekładanie, odwracanie inne działania prowadzące do indywidualnych ułożeń fragmentów kostki dodatkowo zwiększą chwytność oraz precyzję małych palców.

W nastoletnim wieku kostka to świetny pomysł, dla zbuntowanego nastolatka. Możliwość rozwiązania zagadki, pozwoli na wyciszenie zaatakowanego niezliczoną ilością hormonów organizmu. Kostka w tym momencie życia może stać się również sposobem na odreagowanie codzienności za kilka lat.

Kostka DaYan ZhanCHi to zabawa dla niewprawnego oka na wiele długich godzin. Będzie ona świetnym prezentem dla osoby w każdym wieku. Układanie wciąga, jest to fakt potwierdzony przez wielu.

admin